נגרות אדריכלית ורהיטים מעוצבים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3212637
 
 
 
 
 
 
 
Instagram
 
Facebook
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארונות בהתאמה אישית

 
אם אתם נמצאים בטרם כניסה לדירת מגורים חדשה, תהליך שיפוץ ו/או חידוש הריהוט בבית, מוטב כי לפני שתצאו למסע מכתת רגליים בין רשתות הייצור ההמוני תבחנו את שיטת רכישת ארונות בהזמנה אישית. התאמה יסודית של גודל ותצורה לצד קשת של עיצובים משתנים ואיכות בלתי מתפשרת יספקו לכם פתרונות אחסון מושלמים במראה עיצובי מרהיב.

תחום האדריכלות והבינוי משנה את פניו על פי צרכים עדכניים של השוק, בניהם שינוי אופי ותפיסת המשפחה, מצוקת הנדל"ן ופרמטרים נוספים, אשר יחד מביאים ליצירה של בתים ודירות מגורים הנותנים במה ומקום רב יותר למרחבים המשותפים דוגמת חדר האורחים ומקטינים משמעותית את חדרי השינה בבית. בבתים המאפשרים זאת ניתן למצוא שילוב של חדרי ארונות בגדלים שונים, אשר נועדו להוציא את הארונות המסורתיים מחדרי השינה ולהפוך את השימוש בהם לפונקציונאלי ונוח.
 

ארונות בהתאמה אישית בטעם שלך

 
 
 

תחום הריהוט על פי אלה, חייב לשנות את פניו ולזנוח את הגישה של שיווק רהיטים בייצור המוני, כאשר יותר ויותר צרכנים מחפשים ריהוט המותאם לצרכיהם, למבנה ולהעדפה האישית גם בהיבט העיצובי.

ארונות בהזמנה אישית נולדו כטרנד אך הוכיחו כי הם כאן כדי להישאר, בזכות ההתאמה המושלמת המביאה לנוחות ויעילות ארוכת שנים.

 
 
 
ארונות בהתאמה אישית
 
 
 
 
בתכנון של ארון יש להביא בחשבון לא רק את גודל הארון והתאמתו לחלל החדר, כי אם גם את התכנון הפנימי שלו. האם אתם אנשים של מדפים או קולבים? האם ישנו צורך במגירות רבות בארון? האם הארון מיועד לילדים או מבוגרים? מהי שיטת הפרזול והפתיחה הנוחה לכם? ארון דלתות הזזה או ארון דלתות כנף? נגרות היא עולם של יצירתיות וארונות הם מוצר פונקציונאלי חשוב למטרות אחסון בבית. נגר מקצועי בעל ניסיון לא יהסס לשלב בין השניים במטרה לספק לכם ארונות בהתאמה אישית העונים על כל הצרכים הללו ויותר מכך.
 

נגריית הילה לשירותכם

 
ניתן למצוא ברשתות הייצור ההמוני לא מעט רהיטים זולים בהרכבה עצמית. אמנם אלה מספקים מענה לשאלת המחיר אך לרוב לא תזכו ליותר מכך. אחד הפרמטרים עליהם אין להתפשר ברכישת ארון המיועד לעמוד על תילו ביציבות לשנים ארוכות הוא החומר ממנו הוא עשוי. מראה העץ עשוי להיות מרשים כשהוא חדש אולם אם מדובר בתרכובות נסורת וסיבית למיניהן המראה והעמידות יזכו לשחיקה מהירה. ארונות איכות עמידים ואמינים עשויים מעץ מלא, מיוצרים ומורכבים על ידי נגר וכוללים רמת גימור גבוהה במיוחד.

אנו בנגריית הילה מצבעים עבודות נגרות בהתאמה אישית ועומדים לרשות לקוחותינו ומספקים בתחילתו של כל תהליך לפני הכל הקשבה לצרכיהם והיכרות עמם. רק לאחר מכן אנו מייעצים, מגיעים להבנה אודות המוצר המושלם עבורם ויוצאים לתהליך ייצור ארונות בהזמנה אישית (ופרטי ריהוט נוספים) תוך הקפדה על איכות החומר, עיצובים חדשניים ומודרניים ורמת גימור מושלמת עד להתקנת אחרון הברגים בבית הלקוח, לשביעות רצונו המלאה.

 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*