ריהוט לבית כנסת – התאמה מלאה לכל צורך

 
מעוניינים לעצב מחדש את בית הכנסת או לשלב בו ריהוט מסוגנן ומושקע יותר, על מנת ליצור מרחב תפילה מזמין ומתאים יותר? אצלנו, בנגריית הילה, תוכלו למצוא את הפתרונות שאותם אתם מחפשים. נגריית הילה, המתמחה בייצור רהיטי עץ ללקוחות פרטיים ועסקיים וגם ריהוט לבית כנסת, מציעה לכם את השילוב המושלם בין איכות ברמה גבוהה למענה, המותאם באופן אישי לצרכיו של הלקוח. ייצור הרהיטים בנגרייה מתבסס על ידע של שנים וניסיון של למעלה מ-36 שנה בתעשיית העץ.
 
רהיטי בית הכנסת של נגריית הילה מעוצבים בסגנונות עיצוב שונים וניתן למצוא אותם כיום בבתי כנסת רבים ברחבי הארץ. הרהיטים מותאמים לסגנון בית הכנסת עצמו, למרחב הקיים וגם לאווירה המתבקשת. הסגנון הנבחר נסמך על דרישותיו של המקום, הצרכים הקיימים וגם על הקהילה עצמה, המבקרת בו תדירות. הרהיטים משלבים אלמנטים דקורטיביים המוסיפים להם יופי ועוצמה רבה מאד ואפשר לשלב אותם לצד רהיטים קיימים ואלמנטים אחרים, שנמצאים בבית הכנסת כדרך קבע.
 
ריהוט לבית כנסת נגריית הילה
 

ריהוט לבית כנסת בשבילכם

 
• ליווי הלקוח - תהליך העבודה של נגריית הילה כולל ליווי מלא של הלקוח, הן משלב המפגש הראשון שבו מוגדרים צרכיו של בית הכנסת ועד קבלת המוצר הסופי.

• ייצור רהיטים על סמך טכנולוגיה מתקדמות - הריהוט מיוצר בשיטות עבודה שונות, המתבססות על פיתוחים טכנולוגיים הלוקחים חלק במכונות המשוכללות שבנגרייה. נעשית חריטה ממיוחדת על העץ, עבודות לייזר שונות וגם צביעה באמצעות צבעי ריהוט ייעודיים, המתאימים לסוג זה של ריהוט לבית כנסת.

• תכנון מדויק תוך התייחסות לצרכיו של הלקוח - הרהיטים מיוצרים אך ורק לאחר תכנון ממוקד ומדויק מאד, תוך התייחסות לכל בקשותיו של הלקוח. כל זאת, על מנת להבטיח התאמה מלאה ועמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.
 
נגרות לבית כנסת נגריית הילה
 
 
בין אם אלה מושבים או ספסלים לבית הכנסת, כסאות, שולחנות, ארונות או כל רהיט אחר, כל אחד מהפריטים, המיוצר בנגריית הילה נועד כדי לשרת את המתפללים בבית הכנסת, בישיבות ובבתי המדרש ולהציע להם את המרחב הנכון עבורם. הרהיטים מציעים נוחות מקסימאלית ועוזרים לשוהים בבית הכנסת ליהנות מסביבה נעימה הרבה יותר. כל רהיט מספק מענה לצורך מסוים, למטרה מסוימת, ומביא איתו את המסורת היהודית, כמו גם את הסגנון הייחודי לנגריית הילה, את השפה העיצובית שלה.
 

אנחנו כאן בשבילכם

 
אנחנו, בנגריית הילה, שמחים להציע לכם מקצועיות ברמה גבוהה, עיצוב בסגנונות שונים בהתאמה ללקוח וחומרי גלם באיכות ללא פשרות. אנו מביאים אתנו את הידע, את הניסיון וגם את הכישרון הרב ועומדים לצד לקוחותינו בכל שלב. נשמח לספק לכם מענה מתאים ולהביא ישירות אליכם את היצירתיות, הסטייל והיכולת המקצועית הרבה שלנו.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום בטלפון 072-3215609.
נשמח לפגוש אתכם לפגישת היכרות וביחד לצאת לדרך.